1.7 ha Novoberde 1.4 euro m2

Shitet nga: femi kryeziu 29 Krr 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitem 1.7 hektar (17.104 m2) ne Novoberde (7 km prej udhekryqit te Llabjanit ne drejtim te Novoberdes).
Parcela eshte e gjitha ne nje vend, ka rruge dhe kufizohet me pronen shteterore.
Cmimi 1.4 euro per m2, 140 euro ari, komplet 24.000 euro, por i negociushem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim