10.55 ari te Fusha Golfit QAGLLAVIC

Shitet nga: pronari 30 Tet 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 10.55 ari Neto me dimenzion shum te mire 48 meter gjersi ne rruge me 23 gjersi jan 3 troje ,Lokacioni ne Qagllavic - mrapa Korabit ose Qao Restaurant - kapur me lagjeja Jone afer Fushes te Golfit . posedon rrugen kadastrale 6 metra e gjere ku pritet sivjet te shtrohet .. .. vend ideal per jetes ..
ne megj shiten shtepit me 3.50 ari 2 katshe 150 mije euro ) ne megj qmimet jan shum me te larta nja 35 % ,,
Posedoj Dokumentat e regullt ne Emrin tim . nuk esht hipotel , perkthimi apo bartjen e bejm menjeher ne menyre Ligjore Te Noteri , Komun , Kadaster .shiko fotot dhe mund te orientoheni , trojet nuk ndahen shiten komplet .

qmimi 11.600 euro ari

pergjigjem vetem ne thirje telefonike pres vetem bleres serioz ,:: numri im,:: 049 233 531 dhe 044 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim