10 ARI TRULL

Shitet nga: Halit 25 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES 10 ARI TRULL AFER FSHATIT NDERKOMBTAR DHE KA MUNDSI ME NDRRIM TE BANESAV TRULLI KA INFRASTRUKTUR TE PLOT RRUG RRYM UJ KABLLOVIK TLF ETJ POSEDON DOKUMENTACJON TE RREGULLT PRONARI SHQIPTAR TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NR 044 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim