10 Ari Truall ne Hajvali

Shitet nga: isuf 28 Jan 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Adresa: Hajvali
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shiten 10 Ari Truall ne Hajvali 250 metra mrapa Pallatit te Drejtsis ne lagjeja e re te Prishtines.Trualli ka infrasrtruktur te plot ka qasje ne rrug,Kanalizim, rrym ka rrugen e re dhe kanalizim, ka nje pozit shum te bukur per vendbanim trualli posedon dokumentacion te rregullt te interesuarit serioz mund te na kontaktojn ne kta numra tel o49675342 ose 04917653678679.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim