10 ari truall Çagllavic ne rreth

Shitet nga: Petriti 03 Gsh 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Parcela me infrastrukturë dhe është e destinuar për ndërtim me plan rregullues. Është e përshtatshme për çdo veprimtari biznesore apo private . Parcela është në emrin tim dhe përkthimi bëhet menjëherë.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim