10 ari truall ne bardhosh

Shitet nga: Qemail 09 Shk 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 10 ari truall ne bardhosh me dalje ne rrruge te asfaltuar infrastrukture e plote. Cmimi 7000 euro per ari.

Na kontaktoni ne 044 346866 dhe 049 654 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim