11 ARI TRULL

Shitet nga: Halit 25 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 11 ARI TRULL NE PRISHTINEN E RE ME INFRASTRUKTUR TE PLOT NDERTIM I LART QMIMI PER ARI 11.000 EURO TRUALLI POSEDON DOKUMENT TE RREGULLT DHE INFRASTRUKTUR TE PLOT TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NR +377 44 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim