13 ari mundesi zgjerimi Sofali

Shitet nga: privat 30 Tet 05:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes livadhin ne SOFALI prej 13ari mundesi zgjerimi +12 ari , shitet bashk ose ndaraz ne nje lartesi ku mund te shihet qyteti etj ,vend i qet , pamje atraktive qetsi , gjelbrim , ajri paster , rruga 6 metra e gjere , formen e ka shum te mire , posedoj dokumentacionin e regullt dhe te plote ne emrin tim perkthimi dhe bartja e prones behet menjeher ,, qmimi 4300 euro ari .

kontakti tel ose viber 049 233 531

kerkoj ndjes nuk i pergjigjem emailit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim