21 ari toke prane rruges ne Lapllaselle ne udhe..

Shitet nga: Patundshmeri + qera 04 Gsh 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 21 ari toke prane rruges ne udhekryqin e Lapleselles dhe te rruges per Ferizaj.
E pershtatshme per troje dhe per biznes

Çmimi 210000 euro ose 10000 euro per ari

Mund te vizitohet ne cdo kohe

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim