23 ari ne mazgit

Shitet nga: mehaz 13 Shk 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Adresa: mazgit
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shiten urqent ne mazgit 23 ari 650 euro vetum komplet dhe blerje serjose.me kontaktoni ne tel....00436765386254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim