30 ari ne ne Prishtine

Shitet nga: avni 11 Tet 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Sipërfaqe: 30 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shes 30 ari ne f.llabjan urgjent me qmim te volitshem toka ka dalje ne magjistralen prishtine gilan dhe gjindet tek stacjoni i fundit ne llabjan eshte mjaft vend i pershtatshem per ndonje biznes por edhe per ndertim qmimi2800eu per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim