4 ari toke ne lagjen Qendresa

Shitet nga: Lavdim 02 Mar 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Adresa: Lagjeja Qendresa
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 ari toke ne lagjen qendresa, toka eshte e kompletuar em dokumentacion dhe ka gjithe infrastrukturen e gatshme per ndertim, toka ka rruge ne tri anet e saj.Qmimi i arit eshte 17 mij euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim