40 ARI TRULL

Shitet nga: Halit 25 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES 40 ARI TRULL AFER RRUGES KRYESORE PRISHTIN GRAQANIC PERBALL KOHES DITORE QMIMI SIPAS MARRVESHJES TRULLI OSHT I PERSHTATSHUM PER QDO LLOJ BIZNESI KA INFRASTRUKTUR TE PLOT DHE DOKUMENTACJON TE RREGULL KA DALJE NER RRUG KRYESORE 50 METRA TE INTERESUARIT MUNDEN TE LAJMROHEN NE NR 044 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim