45 ari truall ne shitje

Shitet nga: bahti vitija 16 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Prishtinë
Shihet toka dhe truall ne hajvali Afer magjistrales prishtin gjilan Afer Pompes tbenzines Busia ne Hyrje te hajvalis breg asfalltiti Mund te shfrytzohet si truall per gjethqka esht ne vend shum te pershtatshem me kanalizim me rrym uij.250 -300 metra asfallt trualli shihet vetem komplet . 17000 Euro ari qmimi esht i negociushem.mund te kontaktojm edhe permes viberi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim