5-10 ari tok ne Dragodan

Shitet nga: Vs 18 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 5-10 ari tok ne Dragodan perball Ambasades Amerikane prapa Kforit
tel dhe viber: +38649 288 587
cmimi 14.000 afer rruges
11.000 ma nej se rruga
e pershtatshme per ndertim te shtepijave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim