5 Ari Truall ne Lagjen Emshir KALABRI

Shitet nga: Albert 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 5-Ari Truall ne Lagjen me te bukur dhe me te qet te Qytetit Lagjja Emshir-Kalabri, Vendi eshte perfekt; eshte vend ideal per Banim, Trualli eshte me dokumentacion te rregullt ne emer ton personal dhe perkthimi te pronari i ri mund te behet menjeher. Qmimi 12000€ per 1-Ari
Trualli gjendet ekalon Fushes e Sportit Beslidhja.
Trualli gjendet 1km larg nga shkolla 7-Marsi
Trualli ka mundesi te ndahet ne 2-pjes per 2-persona rruga sherben per 2-pjest pa e penguar njera tjetren, mirpo shitet si tersi 5A.
Trualli ka qasje ne rrugen kryesore dhe rruga eshte e gjer 4-metra, pikat dhe ndarja jan ber me gjeodet dhe jan te rexhistruara ne KATASTER. Trualli posedon gjith infarstrukturen percjellse ne rrugen kryesore, Uj-Rrym-Kanalizim.

Per nformata me te hollsishme mund te lajmroheni ne numrat e me poshtem te tel:

044-374-108 ose 049-793-164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim