5 Ari Truall ne Veternik Mbrapa Gorenjes

Shitet nga: Agjensioni Kosova Immobilien 19 Pri 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Prishtinë
5 Ari Truall per shitje ne lagjen Veternik, mbrapa lagjes 038, mbrapa Gorenjes. Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka qasje ne tri rrug. Trualli gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe te qetë për banim. Me leje ndertimi, e gatshme per bartje.

Çmimi: 12.500 € per Ari.
+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim