5 Ari truall ne Matiqan

Shitet nga: Hasan 24 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 5 ari truall ne Matiqan Trualli eshte me infrastruktur te kompletuar,si rruge,kanalizim, uje, rym dhe dokumentacion te rregullt. per me shume informata mund te na kontaktoni ne tel 044 853 453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim