6 ARI, 12 ARI, 25 ARI , 62 , 15 ARI, 66 ARI TO..

Shitet nga: GOJNOVCI 27 Pri 07:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
♥SHITEN 6 ARI
☻ SHITEN 12 DHE 25 ARI
♥SHITEN 62,ARI, 15ARI, 50 ARI ,66 ARI

☻ SHITEN 62 ARI TOKE NE UGLAR ME QMIM VETEM 950 ERO PER ARI

☻VENDET GJENDEN NË MES PRISHTINES DHE AUTOSTRADES NË UGLAR NË
☻VENDET KANË RRUGË
♥ JANË TË PERSHTATSHEME PER BANIM

QMIMI I VOLITSHEM

TEL: 049/820 261 DHE 049/ 629 945
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim