62 ARI TOKE PARBALL KALABRIS-EMSHIR PRISHTINE..

Shitet nga: SEZAI 02 Shk 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
☻ BUZE LUMIT "PRISHTEVKA" NE ANEN E DJATHT SHITEN 62 ARI TOKE
☻VENDI KA RRUGE 30 m ASFALLTI
☻ VENDI I PERSHTATSHEM PER BANIM APO DHE BIZNES
☻VENDI PERBALL KA SHTEPIJA LAGJA KALABRIJA - EMSHIR
☻ VENDI GJENDET NE MES MEDIKUS DHE AUTOSTRADES......
QMIMI : 4500 euro/ari I DISKUTUESHEM
TEL:049/524 660 ZENA
DHE 044/313 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim