7 ari truall afer servisit mercedes-benz vedati..

Shitet nga: Adil 28 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shiten 7 ari truall afer servisit mercedes benz VEDATI apo afer popmes AL-petroll ish pompa Baci-Petroll.Ghithashtu edhe ETC nuk eshte larg. Trolli eshte ne form katrore dhe mundet lirisht me u ba ndertimi i dy shtepive.trolli ka infrastruktur komplete :si rrugen ,ujin ,kanalizimin,etj.Perkthimi mund te behet menjiher sepse toka eshte ne emrin tone.Sipas nevojes munden edhe 4.57 ari me ju shtue ku se bashku kishin me u ba 11.57.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim