70 ARI TRULL

Shitet nga: Halit 25 Mar 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES 70 ARI TRULL ME MUNDSI NDARJE PREJ 10 ARI QMIMI I VOLITSHUM KA INFRASTRUKTUR TE PLOT DHE DOKUMENTACJON TE RREGULLT PRONARI SHQIPTAR TE INTERESUARIT MUND TE LAJMROHEN NE NR +377 44 918 385
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim