75 ari toke ne Bernic ekstra vend

Shitet nga: Partners.RealEstate - PR 16 Shk 06:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Adresa: Berniv e Poshtme
Sipërfaqe: 6500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 75 ari ne Bernic te Poshtme .. mundesi zgjerimi deri 1 hektar ... toka ka pozit shum te mire me pamje atraktive reth e reth ka drunje ..vend i qet per ndertim shtepive - vikendicave etj .
toka posedon rrugen me kadaster ne dy ane , esht diku 300 metra larg asfalltit ka kyqje prej Bernices dhe Mazgitit ,, permi shtepia 150 metra
qmimi 1.800 euro ari
tel ose viber 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim