9.40 ari ne veterrrnik mes fshatit nderkombtar ..

Shitet nga: Ardiani 12 Pri 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes 9.40 ari ne veterrrnik mes fshatit nderkombtar dhe pallatit drejtsis me qmim shum te volitshem..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim