PARCELLA 2.5 HA NGA N.SH." AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella në Obiliq në afërsi të dispanzerit të KEK-ut. Parcella ndodhet në zonën industriale të disa bizneseve.Shtrirja e parcelles në rrugën kryesore për Prishtinë është shumë e gjerë mbi 70m.
Parcella ka rrjetin e ujit të pishëm në rrugën kryesore dhe ka furnizim me energji elektrike.
Çmimi është shumë i favorshëm,
Mirëpresim blerësit e interesuar

Me respekt
Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim