PARCELLA PER BIZNES NGA N.SH."AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Gsh 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITET PARCELLA S= 27 ARI BUZE RRUGES PRISHTINE MITROVICE - NE ARBERI.
PARCELLA NDODHET NE ANEN E DJATH TE RRUGES AFER RESTORANTIT 08 .
PARCELLA KA PERFORMANCA TE MIRA PER ZHVILLIMIN E AFARIZMIT , KA SIPERFAQE TE MJAFTUESHME DHE KA GJERESI NE RRUGEN KRYESORE 25 M.
ÇMIMI 25000 EURO/ ARI

MIRPRESIM BLERSIT E INTERESUAR
ME RESPEKT,

AGJENSIONI PER PATUNDSHMERI
N.SH. "AKS AGENCY"
TEL . 045 903 902 ; 044 361 089
E-MAIL: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim