|PEMA|-Shitet toka në Veternik-Prishtinë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pema Patundshmëri Dje 15:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Adresa: Veternik
Sipërfaqe: 460 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Pema Patundshmëri ofron për shitje tokë në Veternik-Prishtinë

__
Ofrohet për shitje parcela prej 4.6 ari në Veternik-Prishtinë.

Parcela posedon infrastrukturë rrugore, ujësjells, kanalizim, rrjet kabllorë.

Parcela gjindet në një zonë shumë të qetë, ka në të dy anët rrugë, e cila është rrugë privat dhe gjithashtu ka casje të shpejtë në rrugë kryesore.

Parcela ka fletë poseduese.

__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)

__
Pema Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim