Parcelë për Ndërtime Afaristo-Banesore - N.SH."..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ipet me kompenzim parcella për ndërtime afaristo-banesore, kopenzimi mund të bëhet me hapësira biznesore dhe banesa.
Parcella ndodhet në pozitën më të bukur gjeografike të qytetit.

Lokacioni Veternik në vijën kufizuese të Rrokaqiellat dhe me Villa Venera - deri tek Restaurant Ariu.
Kompenzimi me perqindje ( % ) sipas marrëveshjes.
Parcella ka sipefaqe 2.8 ha me dokumentacion në rrregull.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim