Parcell te Qendra e panaireve nga NSH AKS

Shitet nga: AKS AGENCY 19 Maj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet parcella te qendra e panaireve ne Prishtinë,
Parcella ka siperfaqe prej 40 ari dhe ka gjerësi në rrugë 45 m2.
Dokumentacioni i parcelles ne rregull , perkthimi menjihere.j
Qmimi i parcelles i volitshem.
Per vendndodhjen e parcelles po ju japim ortofoton KGP.

Ju mirpresim per marrveshje eventuale.

NSH. "AKS AGENCY"
ask-agency@hotmail.com
Nr. tel. 044 361 089 ose 045 903 902
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim