(SHITET) TOKE (4 Ari) në Matiçan - MATI 1

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 03 Gsh 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
(SHITET) Toke në Matiçan në Matin-1. Siperfaqja (4 Ari) te Parcelizuar. Toka eshte për Ndertim te Larte, do te merret nga Tregtia dhe te kompenzohet me 4 BANESA (67 m2). Vendi ku ndodhet Pllaci eshte afer ku do te ndertohet nga Shteti si park, shkolle etj. Ka hyrje nga disa Rruge. Dokumentacioni ne rregull, mund te përkthehet menjëhere.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: Tel: +37744108703
E-mail: kosovarealestate.ks@gmail.com

Per te shikuar edhe OFERTA tjera tona, ne rubriken "Çfarë kërkon?" sheno numrin tone +37744108703

Faleminderit per bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim