(SHITET) TRUALL në Çagllavicë afër KO-BAKE 5.5 Ari

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE 05 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Çagllavicë
Sipërfaqe: 550 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet SHTËPI e pa përfunduar dhe TRUALLI në Çagllavicë afër "Fabrika e Bukës dhe Pjekurinave. Në Magjistralen Prishtine - Ferizaj. Perballë PEUGEOT. Siperfaqja (5.5 Ari).

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim