(SHITET) TRUALL në Bërnicë e Epërme 18.25 Ari

Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Bërnicë e Epërme
Sipërfaqe: 1825 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet TRUALLI në Bërnicë e Epërme. Sipërfaqja (18.25 Ari). Posedon pozitë të mirë, dhe infrastrukturë.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim