Shiten 2.80 ha toke bujqsore ne Millosheve

Shitet nga: Behxhet 02 Gsh 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Toka gjindet 200 metra larg gjamis se vjeter toka eshte nje parcell dhe posedon sistemin per uitje IBER-LEPENC Toka eshte vend i pershtatshum per donje investim biznesi , rruga eshte e asfaltuar deri te gjamia prej gjamis 200 m eshte rruge e arave me gjersi 8 m me kataster
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim