TROJE TE LAGJ.."MARIGONA REZIDENCE"

Shitet nga: Privat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Troje afer Lagjes Marigona Rezidenc,
-Me sip..deri 10 ari Qmimi: 3300€;
-Mbi 20 ari Qmimi: 3000€;
Trojet kane qasje ne rrugë kryesore dhe anesore, Rruga e gjerè 5m, ujë, rrymè, kanalizim,
Me leje ndertimi,
Me dokumentacion te rregullt,
Qmimi i arsyeshem, Kompenzim i mundeshem,
Ju mirepresum bleres serioz,..tel.044197433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim