TROLLI

Shitet nga: shabani 04 Sht 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Adresa: Matiqan
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Prishtinë
URGJENT SHITET TROLLI 5.5 ARI NE MATIQAN VENDI I QUAJTUR TE BASHQET ,PERKTHIMI MENJIHER, PRA JAN TE NDAR ME FLETE POSEDUSE DHE KOPJE PLANI QMIMI 33.000 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim