TRUALLI NE AFERSI TE ZONES INDUSTRIALE N.SH" AK..

Shitet nga: AKS AGENCY 16 Krr 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trualli me dokumentacion te kompletuar prane rruges se asfaltuar, jo me shume se 250 larg zones industriale, te Kazerma " Adem Jasahri".

Parcella ka dalje ne rrugen e asfaltuar d= 5m gjersia e parcelles ne rruge mbi 20 m. parcella e ka komplet infrastrukturen komunale.
Qasja deri ne parcell nga zona industriale prane kazermes eshte ne distance prej 2 min ndersa ,nga rrethi ne Arberi ( Te ISMETI ), largesia 1 min me veture.

Parcella per shkak te urgjences ka zbritje nga 11.000 Eur/Ari ne 9.500 Eur/Ari.
Trualli ka mundesi te nderrohet me banese ndersa pjesa tjeter ne te holla. Preferohet banese e ndertimit te vjeter dhe e privatizuar.

Cmimi i truallit : 9500 Eur / Ari.
Ju mirëpresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
Email : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim