TRUALLI TE SPITALET-EULEXI TE PALLATI DRE..

Shitet nga: loriku Sot 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHITEN 4 ARI TRUALL NE LAGJEN E SPITALIT RRUGA QE TE DERGON TE PALLATI DREJTESIS TRUALLI ESHTE AFER SPITALIT . TRUALLI POSEDON INFRASTRUKTUR KOMPLETE RRUGA E ASFALTUME ME TROTUAR ME NDRIQIM KANALIZIM UJESJELLES DHE KA SHKOLLEN AFER. TRUALLI KA DALJE NE RRUG KRYESORE MBI 20 METRA D.M.TH QE MUND TE NDERTOHEN EDHE LOKALE AFARISTE DHE LEJOHET NDERTIMI EDHE I LART EDHE I ULET.
TEL DHE VIBER 044-207-378
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim