TRUALLI

Shitet nga: trualli 06 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHitet trualli ne qagllavic te media centri jan 3.5 ari dhe qmimi asht shum i volitshem... baj ndrrim edhe me naj vetur ma te re se viti 2009 ose naj gjip...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim