Troje prej 4+4+4 Ari te Fusha e Golfit

Shitet nga: privat 10 Sht 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 3 parcela ne form katrore prej 3.45 ari , Gjinden afer Fushes se Golfit , kapur me Lagjeja e Jone ne Llapnasell , Rruga 6 metra e gjere me kataster , vend shum i mire per ndertim shtepie ,,
Posedoj dokumentacion te regullt dhe te plote ,

Perkthimi apo barjta behet shum shpejt te Noteri ...

qmimi shum i volitshem ne krahasim me megjeniket , ( 9900 euro ari )
tel : 049 233 531 / 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim