Troje

Shitet nga: Gezim 18 Shk 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Toka eshte e urbanizuar nga komuna Toka eshte me dokumentacion te rregullt dhe ne emer te shqiptarit...Ndrroj edhe me ndonje vetur .parcela sipas kerkeses 3ari .4 ari .5 ari .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim