Trolli prej 5 ari ne Prishtine

Shitet nga: Pronari Dje 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet trolli me siperfaqe prej 5 ari bruto.
Gjendet prapa lagjes Marigona 1 dhe Lagjes 038 ,
rruges Prishtine- Gjilan ne anen e djathte,
Me dokumentacion te plote.Nuk eshte nen hipotek.(Te interesuarit mund ti shohin)
Ka rruge te gjere 6 m ,me kadaster,
forme katerkendeshi,
Skaj rruges eshte 16,19m,
ideale per ndertim te shtepise
,vend i qete dhe me ajer te paster.


Te interesuarit te lajmerohen ne

tel. 044/168-074 dhe
049/168-074,

Çmimi 75000 euro (i dikutueshem.)

Bartja e pronesise behet tek noteri (brenda nje kohe te shkurter) .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim