Trualli

Shitet nga: Bujari 17 Gsh 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Prishtin
Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Trualli gjendet në rrugën "Muharrem Fejza" Prishtinë, 100 metra nga rruga "B". Lokacionin me të saktë mund ta shiheni në bazë të fotografisë ku parcela është e shënjuar me ngjyrë të kuqe dhe me shigjetë po ashtu e ka afër "Viva fresh Store". Trualli është i përshtatshëm për ndërtim të banesave kolektive (ipet edhe për ndërtim).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim