Turalli ne Veternik me sip prej 25ari., 044261915

Shitet nga: Mali Shillova 18 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Turalli ne Veternik me sip prej 25ari.me pamje shum strategjike,ku shihet qyteti,dhe pamja ka ka lindja e diellit. Truali shitet,lshohet per ndertim ku lejohet p+8 kerkoj invesitor serijoz ose blers serijoz. Turalli shitet nga pronari Tel. 049864636 ose 044261915.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim