shes 7 ari ne Prishtine SOFALI

Shitet nga: privat 14 Pri 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES 7 ari, TRUALL NE SOFALI - RRUGA ME KADASTER 5 METRA E GJERE POSEDOJ FLETAT POSEDUESE KOPJE TE PLANIT , DOKUMENTACION I PLOTE DHE I REGULLT . PERKTHIMI APO BARTJA BEHET NE MENYRE LIGJORE , TROJET GJINDEN DIKU 800 METRA LARG XHAMISE SE SOFALISE , PERMI TUKBAHQE , VEND I QET GJELBRIM AMBIENT I SHENDETSHEM POZITA ESHT SHUM E MIRE NJE PJERTESI E BUTE


tel . 044 233 531 perkthimi behet mrena dites ,qmimi prej 3700 euro ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim