shes Truall prej 6 ari ne Prishtine

Shitet nga: privat 07 Gsh 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Urgjent shes truall prej 6 ari Veternik , mraba Baumarket - lagjeja Qendresa - zona kdastrale Prishtine .
trualli ka formen shum te mire 20 x 30, posedon infrastrukturen e kompletuar . qmimi 19.000 euro ari
tel ose viber 049 233 531 shiko fotot dhe mund te orientoheni ju uroj sukses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim