1 Ha ne magjistralen Prishti Mitro Mazgit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Urbangrup 01 Shk 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 10000 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet 1 ha toke ne magjistralen Prishtine-Mitrovice, saktesisht mbrapa tek “Ranchi”-Mazgit.
Toka gjendet ne vend industrial dhe ploteson te gjitha kushtet per ndertimin e ndonje fabrike.
-Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH STORE)-Vushtrri,nr kontaktues:
044-570-670 ose
+377-44-570-670(VIBER).
Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim