1 hektar toke ne Fshatin Dragoc,

Shitet nga: Toka 12 Pri 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet nje hektar toke, ne Fshatin Dragoc, (K. Prishtine), toka eshte e pershtatshme per pemishte, ose shtepi vikendi, eshte toke pjellore, dhe mund te mbjellen shume kultura.

Qmimi: shume i volitshem.

Tel: 045/387-387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim