10+10ari truall kapur me Lagjen Angleze Che..

Shitet nga: IDEAL.PR 31 Gsh 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Prishtinë
shes 10 +10 ari ( truall ) bruto ne Bernic te Eperme - Zona kadastrale Prishtine .
mund ti shesim trojet bashk ose ndaraz .

Trualli gjinden kapur me lagjen Angleze Chelsea Point , ku ne plan kan ndertimin e 85 shtepive .. Trualli posedon rrugen kadastrale 6 metra te gjere , pozit shum e mire , me pamje shum te mire , vend i qet per banim , ajr i paster gjelbrim ndriqim natyral .

Shikoni fotot dhe mund te orientoheni ku gjinden trojet po ashtu shikone edhe lagjen qe esht duke u ndertu ..

Qmimi esht i volitshem i arsyeshem dhe i lire , ne krahasim me megjeniket . 4100 euro ari

Tel : 049 233 531
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim