10 ARI TRUALL NE PRISHTINA E RE HAJVALI

Shitet nga: Ofertuesi 18 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Parcella gjendet afer zones Prishtina e Re ku jane planifkuar ndertimet e Presidences, AUK-se dhe insitucioneve te tjera, 200m perballe AUK-se, rreth 500m vije ajrore nga residenca e Pacollit, dhe 100m afer rruges - Unazes se trete te qytetit.
Pozicion dhe pamje atraktive drejt qytetit te Prishtines dhe Liqenit te Badovcit. Vend i mrekullueshem per Shtepi, Villa, rekreacion apo restorant dhe vend me perspektive qe vazhdimisht i rritet vlera.
Parcellat kane RRUGE me kataster, rryme.
Ka edhe parcella tjera me siperfaqe tjera me te vogla ose me te medha. Prone private, perkthimi behet menjehere.
Me shkruani permes emailit ose Tel. 044191515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim