10 Ari Truall në Sofali

Shitet nga: Kosova Immobilien 03 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet 10 Ari Truall në Sofali (afër Bazenit të Germis).Trualli ka infrastrukturë të plot si: rrym, ujë dhe kanalizim. Trualli ka një pjes shumë të mir banimi, (Banim Rezidencial bazuar në planin urbanistik), me dokumenta në rregull dhe me leje ndërtimi. Trualli ka mundësi ndarje. E gatshme për bartje.


Çmimi: 15.000€/ për Ari.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim